Paykasa Bozum Nasıl Yapılır?

Paykasa, online olarak kullanabileceğiniz bir ödeme yöntemi olarak kullanılan sisteme sahiptir. Düzenli bir finansal işlemleri yapabilme imkanı olması ve aynı zamanda güvenilir olmasından dolayı sıklıkla tercih edilmekte olduğu görülmektedir. Tabi Paykasa kartlarını satın aldıktan sonra onları bozdurabilme imkanınızda vardır. Kart bakiyenizin durumuna göre bozdurma işlemleri TL üzerine yapılarak, Euro para biriminde yer alan bakiyeyi kolay bir şekilde bozdurabilirsiniz. Bunun içinde sizlere en iyi alternatifli ve hızlı bir şekilde Paykasa bozdurma olanağını gerçekleştirmekteyiz.O günün döviz kuruna bağlı olarak yapılan bu ücretlendirme kartın içerisindeki bakiyenin kaç Türk Lirası olduğunun görülmesini sağlayacaktır.

Paykasa Miktarının Öğrenilmesi ve Banka Hesabına Aktarım

Hesabın miktarı öğrenildikten sonra doğrudan sizden banka hesap numaranız istenir. Geçerli olan para miktarı banka hesabınıza aktarılmaktadır. Bu şekilde kart bilgilerinizi vererek ve miktarı öğrendikten sonra ortaya çıkan paranın bankanıza yatması için doğrudan hesap numaranız istenmektedir. Kısa süre içerisinde ise ekiplerimiz, kartınıza ait olan parayı banka hesabınıza aktararak, Paykasa bozdurma işlemini tamamlayacaktır. Pratik bir yöntem olmasına karşın bilgilerinizin korunmasına da olanak vermektedir.

Paykasa Bozdurma için Herhangi Bir Evrak Göndermeme Gerek Var mı?

Bozum işlemleri hızlı yapılabilen ve kolay sonuçlanan bir olaydır. O yüzden bizim aracılığımız ile sadece müşteri hizmetlerine bağlanarak işlemlerinizi halledebilirsiniz. Herhangi bir evrak talebi bulunmaz. Zaten Paykasa sistemi online bir ödeme sistemi olduğu için içinde yer alan bakiyeye ait olan TL karşılığını çok rahah bir şekilde alabilme olanağınız olacaktır. Bunun için size tüm olanakları sağlamakta ve sizinle her an ilgilenen müşteri destek ekiplerini de oluşturmaktayız.

Paykasa Kartımı Ne Zaman Bozdurmalıyım?

Kartın bozumunda dikkat edilmesi gereken nokta satın alındığı tarihtir. Satın alındığın günden itibaren 1 yıl içerisinde mutlaka bozum işlemleri yapılmalıdır. Çünkü Paykasa kartların süresi 1 yıl içerisinde dolduğundan bu zaman içerisinde ya kullanılmalı ya da bozum işlemlerini gerçekleştirilmelidir. Böylece elinizdeki kart ve paranız çöpe gitmemiş olacaktır.

Leave a Comment